id

Українські ілюстратори

Спеціально для Божени Антоняк зробив невеличку підбірку українських ілюстраторів. Не Єрком єдиним:


Юлія Маланьїна


Володимир Лукаш


Наталія Колпакова


Максим Паленко


Ольга Дехтярьова


Ганна Хоменко


Олександр Погребняк
До речі, Олександр успішно виготовляє АйПед-книги.

І це ще далеко не всі успішні українські ілюстратори. Можна зробити таку саму підбірку по українським дизайнерам.
І не кажіть більше, Божено, що Ви не чули про талановитих українських художників-графіків.

id

Корреспонденту — 10!

Завтра — 25 лютого виповнюється 10 років українському тижневику «Корреспондент». Сьогодні здається, що цей журнал існував завжди, але насправді з'явився він не так давно, і був першим в Україні суспільно-політичним тижневиком. Тоді казали: та кому треба подібний журнал, ну хто буде читати про політику, от про бізнес — ото да! Але де сьогодні «Бізнес», де «Компаньон», де інші фінансово-економічні, або як тоді казали «дєлавиє» видання? «Корреспондент» же став популярним буквально за два-три роки, а слідом за ним у цій же ніші з'явилися «Фокус», «Український тиждень», «Країна», «Коментарі», та інші тижневики. Сьогодні, на мою думку, журнал переживає певну кризу, але тим не менше, досі є найпопулярнішим та найвпливовішим суспільно-політичним тижневиком.
Давайте ж згадаємо, яким був, навіть не перший — нульовий номер журналу:


Так, трохи наївно, виглядав новинний розділ «Блокнот»:


«Фото тижня»: Бьівший премьер-министр Виктор Ющенко танцует в полтавском дискоклубе с неизвестной девушкой:


Стаття про київського мера... Олександра Омельченка:


Зверніть увагу на ім'я автора: Дарія Чепак, да-да, саме та:


Тема номера Олімпіада-2002:


Стаття про фільм «Молитва за гетьмана Мазепу», що був знятий за 10 років до фільму «ТойЩоПройшовКрізьВогонь», який чомусь називають то першим, то найдорожчим українським фільмом.


На останок додам, що сам я свого часу віддав кілька років журналу «Корреспондент», тож вітаю всіх хто працює, хто працював, хто стояв біля витоків, і хто доклався своєю працею до якості журналу, вітаю з ювілеєм!
id

С днем советской армии


«Мы с тобой знаем, солдат: с каждым днем накапливаются факты, свидетельствующие о твоей благородной миссии в Чехословакии, фальшивое возбуждение спадает, мещанские слезы высыхают. Недалек тот день, когда лжи и клевете не будет места на чехословацкой земле. Ничего другого — только истина была и будет верным критерием правоты твоей позиции. Чехословацкий народ останется вечно благодарен тебе, брату и другу»
З брошури «Ты защищаеш социализм, солдат!», Москва, 1968 рік.