igordudnik (igordudnik) wrote,
igordudnik
igordudnik

Хто був другим

Напередодні виборів, у Кирєєва були прогнози переможців по областям. Перші місця були надто передбачувані і реальна карта виходила, на жаль, двокольоровою. Я трохи пофантазував, і припустив що у деяких областях переможуть не Тимошенко і Янукович. Прогноз, на жаль, не справдився, і карта переможців так і лишилась двокольоровою. Але набагато цікавішою виходить карта кандидатів що зайняли другі місця:


Як я і передбачав, Тигіпко досить багато набрав у Дніпропетровській та Харківській областях, і несподівано для мене в Одеській. Сюрпризом стало його друге місце у Волинській області. Цікава ситуація по Галичині — вона точно повторює колишні голосування по Чорноволу 1991-го і Кравчуку 1994-го. Показово, що у жодній області не вийшов на друге місце Яценюк. Несподівано мало набрав Тягнибок, і передбачувано мало, колись вічно третій Мороз.
Upd: Скоротився до пів-відсотка розрив між Януковичем і Тигіпком по київській області. Можливо прийдеться її перефірбовувати.
Upd2: Фальстарт. У Миколаївській області на друге місце вже вийшов Тигіпко, вірогідно, що вийде і в київській, а у Чернівецькій Яценюк можливо пережене Януковича. Чекаємо 100% опрацьованих бюлетенів.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments